IT-сервіси для швидкої міграції e-commerce у хмару

Як швидко масштабуватись у сфері онлайн-продажів та впровадити сучасні інструменти e-commerce? 👇 200+ хмарних сервісів для прискорення time-to-market Хмарна ІТ-інфраструктура вирішує наступні завдання E-commerce та Retail Хоча публічна хмара сама по собі не є чимось новим, деякі інтернет-магазини все ще не наважуються мігрувати у хмару та платити за оренду віртуальної IT-інфраструктури. Ознайомтеся з основними перевагами хмарної ІТ-інфраструктури: Масштабованість бізнесу Стабільність у періоди пікових продажів Безпека, захист від атак та загроз…

Softprom отримав cтатус MAP (Migration Acceleration Program) партнера AWS

Статус MAP (Migration Acceleration Program) партнера AWS отримав Softprom і тепер може виконувати комплексні проекти з міграції в AWS та модернізації інфраструктури для компаній рівня Enterprise. Статус MAP дозволяє надавати користувачам такі послуги з трансформації IT-інфраструктури: ✔️Детальний аудит інфраструктури замовника ✔️Розробка стратегії та плану міграції/модернізації інфраструктури ✔️Допомога клієнту в процесі міграції/модернізації ✔️Безкоштовний тестовий період ✔️Застосування методик AWS для зменшення витрат на інфраструктуру ✔️Навчання співробітників замовника. Детальніше Softprom — Advanced Consulting…

AWS Backup: централізоване управління резервним копіюванням у хмарі

Додали нову серію: “AWS Backup: централізоване управління резервним копіюванням у хмарі”. Тривалість 10 хвилини. Серіал : резервне копіювання та відновлення. Підключайтесь до Softprom Cloud Академії! Безкоштовна підписка на відеобібліотеку з трансформації ІТ-інфраструктури у хмару. Softprom — Advanced Consulting Partner в мережі Amazon Web Services.

EBS Snapshots: створення резервних копій блокових сховищ

EBS Snapshots: створення резервних копій блокових сховищ. Нова серія. Тривалість ⏱ 17 хвилини. Серіал: резервне копіювання та відновлення Підключайтесь до Softprom Cloud Академії! 🚀 Безкоштовна підписка на відеобібліотеку з трансформації ІТ інфраструктури у хмару.

Балансування навантаження між компонентами кластеру застосунку

Додали нову серію: “Балансування навантаження між компонентами кластеру застосунку”. Тривалість 20 хвилини. Серіал: інфраструктура для веб-застосунку у хмарі. Підключайтесь до Softprom Cloud Академії! Безкоштовна підписка на відеобібліотеку з трансформації ІТ інфраструктури у хмару. Softprom — Advanced Consulting Partner в мережі Amazon Web Services.