Аудит ІТ інфраструктури підприємства

Команда інженерів Softprom проводить комплекс заходів щодо інвентаризації, дослідження та аналізу складових частин усієї інформаційної системи. Проводиться оцінка інфраструктури компанії на відповідність вимогам, а також пропонуються рекомендації щодо необхідності та можливості модернізації.

Міграція у хмару

 Команда інженерів Softprom пропонує свій великий досвід для успішного   переходу організацій на платформу AWS та проходження всіх етапів   комплексних проектів міграції, планування та експлуатації з мінімальними   витратами ресурсів та часу.

Оптимізація витрат

Широкий спектр сервісів та варіантів оплати ресурсів AWS забезпечує гнучкість для ефективного управління витратами при одночасному збереженні продуктивності та пропускної спроможності, необхідних для роботи. Наша команда допоможе Вам легко підібрати правильний обсяг сервісів, а також навчить використовувати потужні інструменти управління для контролю витрат.

Безпечна хмара

Співробітники компанії Softprom успішно освоїли низку продуктів та рішень AWS для підтримки клієнтів у багатьох областях, таких як безпека інфраструктури, нормативне регулювання, управління ідентифікаційною інформацією, моніторинг безпеки, контроль уразливостей та захист даних. Ми готові надати комплексні рішення у цій сфері з урахуванням побажань замовника.

Безперервність бізнесу

Багато компаній вважають, що безперервність бізнесу це виключно ІТ-процес. Зазвичай терміни “безперервність бізнесу” (business continuity) та “аварійне відновлення” (disaster recovery) використовуються як синоніми. Насправді ці поняття взаємопов’язані, але виконують різні функції всередині організації.

Команда Softprom допоможе Вам побудувати рішення disaster recovery, а також збільшити показник доступності та надійності Ваших сервісів.

Проектування архітектури додатків у хмарі AWS

Команда архітекторів Softprom має великий досвід у проектуванні хмарної інфраструктури під будь-які завдання ІТ. Використовуючи best practices від світових лідерів та well-architected framework, ми робимо для Вас дійсно надійне та стійке до відмови хмарі.

ЗАЦІКАВИЛИСЬ?

Наша команда готова відповісти на ваші запитання